اخبار

تاسیس و راه اندازی مراکز همیار کارکنان ​E.A.P در شرکتهای کشت و صنعت و دامپروری مغان و پارس

تاسیس و راه اندازی مراکز همیار کارکنان ​E.A.P در شرکتهای کشت و صنعت و دامپروری مغان و پارس
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد: برنامه همیار کارکنان E.A.P با هدف کلی ارتقای سلامت در چهار بعد جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی در شرکت های کشت و صنعت و دامپروری مغان و پارس تاسیس و راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد، هادی گنجی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد گفت: برنامه همیار کارکنان E.A.P با هدف کلی ارتقای سلامت در چهار بعد جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی در شرکت های کشت و صنعت و دامپروری مغان و پارس تاسیس و راه اندازی می شود.

وی افزود: یکی از مولفه های اصلی برنامه کارمند یاری، آموزش کارکنان در زمینه های مختلف از جمله آموزش مهارتهای زندگی، پیشگیری از بروز خشونت، پیشگیری از مصرف مواد، آشنایی با عوامل خطرساز و آشنایی با زمنیه های درمان اشاره کرد.

در ادامه جلسه علی یزدانی مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: برنامه همیار کارکنان، برنامه ای که مدیران منابع انسانی برای بهبود کارآمدی محیط کار و کارکنان از طریق پیگشیری، شناسایی و ارائه راهکارهای حل مشکل در سطوح فردی و کلی به کار گرفته می شوند.

وی افزود:این برنامه به عنوان یک برنامه چند وجهی در برگیرنده طیف وسیعی از موارد نگرانی های کارفرمایان که شامل استرس، مشکلات ارتباطی و بهداشت روانی و ... می شود.

علی یزدانی مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اهمیت و ضرورت این برنامه اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه همیار کارکنان، ارائه خدمات به کارفرمایان، کارکنان و خانواده های آنان در جهت حمایت و حفاظت از محیط کار است.

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید