اخبار

جذب کامل اعتبارات پژوهشی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل

جذب کامل اعتبارات پژوهشی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل
قاسم رحیمی: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل جز معدود دستگاه‌هایی هست که توانسته یک درصد اعتبارات هزینه‌پژوهشی را به صورت کامل در سال های گذشته جذب کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ جلسه کارگروه آموزش فناوری و پژوهش استان با حضور مسئولین استانی و استاندار اردبیل در سالن جلسات شهید باهنر استانداری تشکیل شد.

قاسم رحیمی در ابتدای سخنان خود در این جلسه از ضرورت و نیاز ویژه استان به طراحی و استقرار سامانه پژوهشی یکپارچه خبر داد و گفت: در راستای سامان دهی و نیازسنجی طرح های پژوهشی در استان استقرار سامانه یکپارچه در این زمینه ضروری می باشد.

وی تاکید کرد: پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی در حوزه تعاون، کار و رفاه به صورت ویژه در شورای پژوهش این اداره کل حمایت می شوند و طرح ها پژوهشی در سطح ملی نیز جهت بهرمندی از مشوق های بیشتر تحت حمایت موسسه کار و تامین قرار می گیرند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل جز معدود دستگاه‌هایی هست که توانسته یک درصد اعتبارات هزینه‌پژوهشی را به صورت کامل در سال های گذشته جذب کند.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید