اخبار

تسهیلات بانک توسعه تعاون موجب رونق تولیدات کشاورزی استان اردبیل می‌گردد

تسهیلات بانک توسعه تعاون موجب رونق تولیدات کشاورزی استان اردبیل می‌گردد
بهنام‌جو استاندار اردبیل: تسهیلات بانک توسعه تعاون موجبات رونق تولیدات کشاورزی استان اردبیل را فراهم می‌آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ استاندار اردبیل در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌های کشور و نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل گفت: بانک توسعه تعاون در بهره‌برداری از پایاب سد سبلان تسهیلات مناسبی اعطا نموده است که درنتیجه بهره‌برداری از این پایاب سه هزار هکتاراراضی زراعی قابلیت تبدیل از کشت دیم به کشت آبی پیدا خواهند نمود.

در ادامه جلسه بهنام‌جو استاندار اردبیل ضمن قدردانی و تشکر از خدمات بانک توسعه تعاون گفت: برنامه‌های بانک توسعه تعاون برای اعطای تسهیلات جهت ایجاد ۳۵۰هکتار گلخانه در استان اردبیل باعث رونق تولیدات کشاورزی در فاز گلخانه‌ای خواهد گردید که موجبات حفظ و ایجاد اشتغال را در این بخش فراهم خواهد آورد.

بهنام‌جو در ادامه ابراز امیدواری نمود با تمهیدات توسعه‌ای بانک‌های استان ازجمله بانک توسعه تعاون، استان اردبیل ظرفیت تبدیل به یکی از پنج قطب برتر گردشگری کشور و محور تولید محصولات کشاورزی ارگانیک در سطح ملی و بین‌المللی نائل گردد.

حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون با تشکر از برگزارکنندگان این جلسه، گزارشی از اقدامات توسعه‌ای بانک توسعه تعاون ارائه نمود و گفت: با توجه به مزیت‌های بالای استان اردبیل در رونق تولید در بخش‌های کشاورزی، صنعت و گردشگری، میزان تسهیلات پرداختی در سال 1398 نسبت به سال گذشته با افزایش پنجاه‌درصدی همراه خواهد شد.

گفتنی است جلسه مشترک شورای هماهنگی بانک‌های کشور و ستاد اقتصاد مقاومتی استان اردبیل با حضور معاون سازمان برنامه‌وبودجه کشور، مدیران عامل بانک‌های کشور و رئیس صندوق توسعه ملی، استاندار اردبیل و نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی باهدفبررسی و تخصیص تسهیلات به واحدهای تولیدی و خدماتی در بخش‌های صنعت، کشاورزی و گردشگری پیش از ظهر امروز در محل استانداری اردبیل برگزار گردید.

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید