اخبار

اختصاص شعبه ویژه شکایات روابط کار در دادسرای اردبیل

اختصاص شعبه ویژه شکایات روابط کار در دادسرای اردبیل
دادسستان اردبیل: تلاش می‌کنیم شعبه ویژه‌ای برای روابط کار به منظور بررسی ویژه دادخواست‌ها و شکایات حوزه کارگری و کارفرمایی اختصاص یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ دادستان اردبیل در نشست با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران ستادی این اداره کل با اشاره به وجود تشکل‌های کارگری و مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی، اظهار کرد: دادستانی اردبیل بیش از پیش در راستای خدمت‌رسانی به مردم در کنار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل نقش خود را ایفا خواهد کرد.

وی «کار» را یکی از عوامل اصلی در کاهش بزه‌های اقتصادی عنوان کرد و افزود: قطعا وقوع فقر در جامعه باعث پدیدار شدن ناهنجاری‌های گوناگون از جمله اعتیاد، سرقت و ... خواهد شد و توسعه اشتغال و مبارزه با بیکاری وظیفه تمامی دستگاه‌هاست.

طباطبایی بیان کرد: وقوع بزه‌های اقتصادی از قبیل خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی و ... به عنوان اصلی‌ترین ناهنجاری‌های اجتماعی محسوب می‌شود که ریشه در معضلات اقتصاد دارد.

وی گفت: تلاش می‌کنیم شعبه ویژه‌ای برای روابط کار به منظور بررسی ویژه دادخواست‌ها و شکایات حوزه کارگری و کارفرمایی اختصاص یابد.

۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید