اخبار

تعامل سازنده دستگاه قضا زمینه‌ساز کاهش تنش‌های کارگری است

تعامل سازنده دستگاه قضا زمینه‌ساز کاهش تنش‌های کارگری است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: حل تنش‌های کارگری ناشی از تعامل سازنده دستگاه قضا بوده تا استان اردبیل از لحاظ بروز تنش‌های این بخش در رتبه‌های آخر کشور قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: قاسم رحیمی پیش از ظهر امروز در دیدار با دادستان اردبیل با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های مشترک بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و دستگاه‌ قضا در راستای خدمات‌رسانی بهتر به قشر کارگر و تعاون‌گران استان، اظهار داشت: حوزه وزارت تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی یکی از اجتماعی‌ترین نهادهای کشور در قالب خدمات‌رسانی به آحاد مردم معرفی شده و مدیریت تنش‌های کارگری از وظایف خطیر این مجموعه و دستگاه‌ قضا است.

وی با اشاره به وظایف شبه قضایی این اداره کل درخصوص صدور آراء و رسیدگی به دادخواست‌های کارگری و کارفرمایی، افزود: همکاری مناسب دستگاه قضا و معاونت اجرای احکام این نهاد قطعا یک بازوی پرتوان در جهت اجرای قانون می‌باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با تاکید بر رعایت وحدت رویه در صدور آراء حوزه تعاون، تصریح کرد: صدور آراء یکپارچه و مبتنی بر وحدت رویه در حوزه تعاون قطعا در جلوگیری از بروز تنش در این حوزه کارساز خواهد بود و از تحمیل هزینه اضافی به دستگاه قضا خواهد کاست.

۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید