اخبار

افزایش بهره وری در تولید با ایجاد تعامل و همدلی میسر است

افزایش بهره وری در تولید با ایجاد تعامل و همدلی میسر است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با اعضای شورای اسلامی کار نقش تشکل های کارگری و کارفرمایی در ایجاد تعامل و همدلی بیشتر جهت افزایش بهروری تولید را مهم عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ اعضا شورای اسلامی کار طی نشستی با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

قاسم رحیمی در این دیدار با اشاره به اینکه تشکلات کارگری ظرفیت مهم در راستای دفاع از حقوق جامعه کارگری خواند.

وی گفت: جایگاه ویژه کارگران در عرصه تولید و توسعه اقتصادی استان بر هیچ کس پوشیده نیست و اعطلای کشور در امر اقتصاد امروزه وابسته به همت کارگران و کارفرمایان کشورمان می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: تقویت خودباوری، اعتلای فرهنگ کار و تلاش و تعمیق هویت اسلامی از راه های رسیدن به این هدف می باشد.

رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاکیدات بعمل آمده در احادیث و روایات، کارفرمایان واحدهای کارگاهی را به رعایت قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی و تکریم کارگران و تامین نیازمندی های آنان دعوت نمود و افزود: افزایش بهره وری در تولید با ایجاد تعامل و همدلی میسر می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ در ادامه این نشست، اعضای شورای اسلامی کار نظرات و دیدگاه های خود را پیرامون مسائل کارگری و کارفرمایی بیان کردند و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خواستار احیا و پویایی هرچه بیشتر این تشکل کارگری در استان شد.

۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید