اخبار

سرهنگ پاسدار خلیل منوچهری:

بازسازی مناطق سیل زده در دستور کار بسیج قرار دارد

بازسازی مناطق سیل زده در دستور کار بسیج قرار دارد
فرمانده بسیج کارگری سپاه حضرت عباس (ع) : امروز هموطنان سیل زده کشورمان نیازمند کمک و حمایت های ما می باشند و ضروری استان که کارفرمایان، بسیجیان، کارگران و همه اقشار جامعه در ادامه روند بازسازی مناطق سیل زده دست یاری به سوی این هم وطنانمان دراز کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ جلسه هیئت اندیشه ورز قشر بسیج کارگریاستان اردبیل، به ریاست قاسم رحیمی و با حضور فرمانده سازمان بسیج کارگری استان اردبیل، مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و تامین اجتماعی و مدیران واحدهای تولیدی صبح امروز با محوریت ادامه روند کمک به استان های سیل زده برگزار شد.

در این جلسه فرمانده بسیج کارگری تصریح کرد: امروز شرایط اقتصادی ایران به شکلی است که نیازمند همت غیور مردان کارگرش است.

وی ادامه داد: بسیج فراجناحی است و وابسته به هیچ قشر وجناحی خاص نیست بلکه نیرویی مردمی و انقلابی است و اگر کسی در راه رشد اقتصاد ایران و رسیدن به اهداف مد نظر اقتصاد مقاومتی تلاش کند بسیجی نامیده می شود لذا بسیجی بودن هم محدود به کارت و حضور در پایگاه و غیره نیست.

سرهنگ پاسدار خلیل منوچهری با اشاره منویات مقام معظم رهبری که هرکس حتی فکر خدمت به بسیج هم در ذهنش وجود داشته باشد، بسیجی است گفت: ایران اسلامی یک پارچه تر از همیشه در مقابل تهدیدات دشمنان ایستادگی خواهد کرد و اگر در گوشه ای از این کشور هموطنان عزیزمان نیازمند یاری باشند بی شک مردم غیورمان مددرسان آنان خواهند بود.

فرمانده بسیج کارگری استان در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: امروز هموطنان سیل زده کشورمان نیازمند کمک و حمایت های ما می باشند و ضروری استان که کارفرمایان، بسیجیان، کارگران و همه اقشار جامعه در ادامه روند بازسازی مناطق سیل زده دست یاری به سوی این هم وطنانمان دراز کنند.

 

۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید