اخبار

وجود 44 پایگاه مقاومت بسیج کارگری در واحدهای تولیدی استان

وجود 44 پایگاه مقاومت بسیج کارگری در واحدهای تولیدی استان
رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل از وجود 44 پایگاه مقاومت بسیج کارگری در واحدهای تولیدی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ جلسه هیئت اندیشه ورز قشر بسیج کارگریاستان اردبیل، به ریاست قاسم رحیمی و با حضور فرمانده سازمان بسیج کارگری استان اردبیل، مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و تامین اجتماعی و مدیران واحدهای تولیدی صبح امروز با محوریت ادامه روند کمک به استان های سیل زده برگزار شد.

رئیس شورای قشر بسیج کارگری سپاه حضرت عباس (ع) در این جلسه با اشاره به وجود 44 پایگاه مقاومت بسیج کارگری در استان گفت: هر کارگری که امروز در واحد تولیدی کار می کند آن هم در زمانی که فشار اقتصادی زیادی از سوی دشمنان به اقتصاد ایران تحمیل می شود و همیشه باید منتظر یک توطئه جدید از سوی دشمن باشد ارزش کاریش اگر از رزمندگان زمان جنگ بیشتر نباشد کمتر هم نیست.

وی ادامه داد: در دوره ای که دشمن مشخص نیست و سلاح مورد نیاز برای جنگیدن با ضربات دشمن باید هر لحظه تغییر یابد کارگر ایرانی بیشترین سختی و تلاش را باید متحمل شود تا تولیدی را به ثمر برساند، امروز کارگران در خط مقدمی هستند که تنها با مقاوت می توانند پیروز ی را به دست آورند.

قاسم رحیمی خاطر نشان کرد: در شرایط جنگ اقتصادی، کارگران امروز سربازان خط مقدم این برد سخت در واحدهای تولیدی می باشند.

در ادامه این جلسه فرمانده بسیج کارگری تصریح کرد: امروز شرایط اقتصادی ایران به شکلی است که نیازمند همت غیور مردان کارگرش است.

وی ادامه داد: بسیج فراجناحی است و وابسته به هیچ قشر وجناحی خاص نیست بلکه نیرویی مردمی و انقلابی است و اگر کسی در راه رشد اقتصاد ایران و رسیدن به اهداف مد نظر اقتصاد مقاومتی تلاش کند بسیجی نامیده می شود لذا بسیجی بودن هم محدود به کارت و حضور در پایگاه و غیره نیست.

سرهنگ پاسدار خلیل منوچهری با اشاره منویات مقام معظم رهبری که هرکس حتی فکر خدمت به بسیج هم در ذهنش وجود داشته باشد، بسیجی است گفت: ایران اسلامی یک پارچه تر از همیشه در مقابل تهدیدات دشمنان ایستادگی خواهد کرد و اگر در گوشه ای از این کشور هموطنان عزیزمان نیازمند یاری باشند بی شک مردم غیورمان مددرسان آنان خواهند بود.

فرمانده بسیج کارگری در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: امروز هموطنان سیل زده کشورمان نیازمند کمک و حمایت های ما می باشند و ضروری استان که کارفرمایان، بسیجیان، کارگران و همه اقشار جامعه در ادامه روند بازسازی مناطق سیل زده دست یاری به سوی این هم وطنانمان دراز کنند.

در پایان این نشست احمد ماهر رئیس گروه فناوری، بودجه و تحول اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با ارائه گزارش اقدامات دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان، کمک های واحدهای تولیدی به مناطق سیل زده را تشریح کرد.

 

 

۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید