اخبار

ضرورت افزایش سهم تسهیلات مشاغل خانگی استان اردبیل

ضرورت افزایش سهم تسهیلات مشاغل خانگی استان اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: با توجه به مزیت های ویژه مشاغل خرد و خانگی و اختصاص سطح گسترده ای از اشتغال استان به این بخش ضرورت دارد سهم استان از میزان اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در جلسه شورای هماهنگی بانک های این استان که درخصوص برنامه‌ریزی سفر اعضای شورای هماهنگی بانک‌های کشور به اردبیل برگزار شد، بر افزایش اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی و تخصیص اعتبار ویژه جهت حمایت از واحدهای مشکل دار تاکید کرد و این موارد را جزو مطالبات اصلی استان خواند.

وی افزود: مشاغل خانگی و خرد سطح گسترده ای از اشتغال استان را به خود اختصاص داده اند و با توجه به مزیت های ویژه ای که دارا می باشند لازم است اعتبارات این بخش به صورت ویژه افزایش پیدا کند.

رحیمی در ادامه سخنان خود از ضرورت تخصیص اعتبار و تسهیلات در قالب ستاد تسهیل در سفرا اعضای شورای هماهنگی بانک های کشور به منظور حمایت از تولید و صیانت از نیروی کار موجود تاکید کرد و گفت: به دلیل افزایش نرخ تورم و کاهش سرمایه در گردش واحدهای تولیدی به 30 درصد حمایت از این واحدها باید مدنظر قرار گیرد

۸ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید