اخبار

توسعه همکاری های علمی، پژوهشی و فناوری با جهاد دانشگاهی

توسعه همکاری های علمی، پژوهشی و فناوری با جهاد دانشگاهی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: توسعه همکاری های علمی، پژوهشی و فناوری در جهت ارتباط پویا و سازمان یافته فی ما بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و جهاد دانشگاهی استان اردبیل شکل خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ به منظورایجاد هم افزایی بین بخش اجرایی و علمی برای ایفای نقش موثر در توسعه و پیشرفت استان اردبیل و ارتقائ کیفیت فعالیت های بخش تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان و همچنین جهاد دانشگاهی استان اردبیل، این تفاهم نامه منعقد گردید.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با اشاره به اهداف این تفاهم نامه گفت: ترویج و اشاعه فرهنگ کار و توسعه کارآفرینی و کسب و کار و همکاری مشترک به منظور اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ تعاون با رویکرد تعاونی های دانش بنیان و توسعه همکاری های علمی، پژوهشی و فناوری در جهت ارتباط پویا و سازمان یافته بین اداره کل و جهاد دانشگاهی از دیگر اهداف این تفاهمنامه است.

وی افزود : هدایت و ساماندهی مخترعین و مبتکرین با تاکید بر توسعه کارآفرینی در قالب شرکت های تعاونی به ویژه شرکت های تعاونی دانش بنیان و شناسایی مخترعین و مبتکرین صاحب ایده و طرح های دارای توجیه اقتصادی، فنی و مالی توسط گروههای کاری مستقر در  سازمان و مراکز رشد آن از برنامه های اجرایی در سال جاری است.

۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید