اخبار

به مناسب هفته ملی مهارت:

اولین رویداد استارتاپ ویکند دانش آموزی استان اردبیل برگزار شد

اولین رویداد استارتاپ ویکند دانش آموزی استان اردبیل برگزار شد
رئیس اداره توسعه کارآفرینی استان اردبیل گفت: به مناسبت هفته ملی مهارت اولین رویداد استارتاپ ویکند دانش آموزی استان اردبیل در سال 98 جهت شناسایی اعضای باشگاه کارآفرینان نوجوان در شهرستان خلخال آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ به مناسبت هفته ملی مهارت اولین رویداد استارتاپ ویکند دانش آموزی استان اردبیل در سال 98 جهت شناسایی اعضای باشگاه کارآفرینان نوجوان در شهرستان خلخال آغاز به کار کرد.

رییس اداره توسعه کارآفرینی اردبیل در خلال این رویداد گفت: این رویداد کارآفرینی با مشارکت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، آموزش و پرورش شهرستان خلخال و پژوهش سرای فرزانگان خلخال، مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی نیکوپندار و دستگاه های اجرایی این شهرستان با هدف آشنایی دانش‌آموزان با مهارت‌های مرتبط با خلاقیت، ایده‌پردازی و راه‌اندازی کسب‌وکار آغاز به کار کرد.

وی گفت: 20طرح از سراسر استان به دبیرخانه این رویداد ارسال شده است که  3 طرح برگزیده و انتخاب خواهد شد. این رویداد با محوریت محیط زیست بوده و دانش آموزان شهرستان های اردبیل، مشگین شهر، گرمی، کوثر و خلخال در این رویداد مشارکت نمودند.

وی افزود: در این رویداد دانش‌آموزان طی کارگاه هایی با مفهوم «مدل‌های و طراحی بوم کسب‌وکار» آشنا شده و بعد از آن با راهنمایی تسهیلگران دوره، شروع به تکمیل بوم کسب‌و‌کار خود خواهند نمود.

احسان کاتب خاطرنشان کرد: در مدت فعالیت دانش‌آموزان بر روی بوم کسب‌وکار، کارگاه‌هایی با عناوین «اعتبارسنجی ایده‌ها» و «ساخت کمینه محصول پذیرفتنی (MVP)» ارائه خواد شد تا شرکت‌کنندگان نسبت به اعتبارسنجی ایده و همچنین ساخت MVP برای ارائه به داوران در پایان دوره اقدام نمایند.

۵ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید