اخبار

نرخ پایین بروز اعتیاد در جامعه کارگری در استان اردبیل نسبت به میانگین کشوری

نرخ پایین بروز اعتیاد در جامعه کارگری در استان اردبیل نسبت به میانگین کشوری
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: متوسط نرخ بروز اعتیاد در جامعه کارگری در سطح کشور 23 درصد است که این آمار در استان با مقداری انحراف در حدود 11 درصد می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ مدیر امور اجتماعی استان اردبیل در جلسه کاهش آسیب های اجتماعی در محیط های کارگری  که صبح امروز با حضور نماینده گان دستگاه های ذی ربط در محل سالن جلسات اداره کل تعاونف کار و رفاه اجتماعی اردبیل برگزار شد گفت: متاسفانه اعتیاد به عنوان محور اصلی بروز آسیب های اجتماعی بنیان خانواده ها را تهدید می کند.

علی یزدانی با اشاره به اینکه این اداره کل در راستای آگاه سازی جامعه امر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و آگاه سازی در راستای پیشگری از اعتیاد در واحدهای تولیدی نموده است گفت: متاسفانه این آموزش های نمی تواند به تنهایی منجرب به نتیجه شود و لازم است خانواده های با نهادینه کردن مضرات پدیده اعتیاد اعتیاد به عنوان یک ناهنجاری در سنین بچگی به مبارزه به این پدیده شوم بپردازند.

وی اظهار داشت:حلقه اصلی بروز آسیب های اجتماعی چه در جوامع کارگری و یا سایر حیطه ها مسئله اعتیاد است که به دنبال آن بروز پدیده طلاق و سایر مسائل رو به رو می شویم.

علی یزدانی خاطر نشان کرد: متوسط نرخ بروز اعتیاد در جامعه کارگری در سطح کشور 23 درصد است که با انجام آزمایش با جامعه آماری کمتر از 200 نفر در یکی از واحدهای کارگری مشخص شد که این آمار در استان با مقداری انحراف در حدود 11 درصد می باشد.

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: این اداره کل با همکاری بهزیستی اقدام به برگزاری نمایشگاه و پخش بسته های تبلیغاتی اثرات سو مواد مخدر در واحدهای کارگری در جهت آگاه سازی مضرات این پدیده شوم به صورت مستمر می کند.

۳ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید