اخبار

جلسه توجیهی طرح کارورزی و مهارت آموزی درشهرستان سرعین برگزار شد

جلسه توجیهی طرح کارورزی و مهارت آموزی درشهرستان سرعین برگزار شد
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل: جلسه توجیهی طرح کارورزی و مهارت آموزی برای اصناف و مدیران واحدهای تولیدی و انجمن صنفی هتلداران شهرستان سرعین با هماهنگی اداره آموزش فنی وحرفه ای و صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل؛ جلسه توجیهی طرح کارورزی و مهارت آموزی برای اصناف و مدیران واحدهای تولیدی و انجمن صنفی هتلداران شهرستان سرعین با هماهنگی اداره آموزش فنی وحرفه ای و صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

اصغر مناف زاده مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل ؛ ضمن اعلام آمار ثبت نامی های سامانه کارورزی از انعقاد قرارداد آموزشی به تعداد 24  نفر از کارورزان برای انجام امور کارورزی در تنها واحد بهره مند از طرح مذکور در شهرستان سرعین ( رویال پارک ) خبر داده و اعلام کرد سیر پذیرش کارورز توسط کارفرمایان پذیرنده در روزهای آتی روند پرشتابی به خود خواهد گرفت و منبعد شاهد افزایش سریع تعداد انعقاد قراردادهای آموزشی خواهیم بود .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل مناف زاده هدف از برگزاری جلسه مزبور را آشنایی مدیران واحدهای تولیدی، خدماتی و کشاورزی از مشوق های حمایتی دولت عنوان و از ادامه جلسات مزبور خبر داد.

وی در ادامه افزود: تا کنون در شهرستان سرعین تعداد 4 کارفرما و 66 کارورز در سامانه ای که به همین منظور طراحی شده است ثبت نام کرده اند که از این تعداد 23 نفر مرد و 43 نفر زن می باشند  .

 

۱ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید