اخبار

آمادگی حمایت از اشتغال در فضای مجازی و الکترونیک در قالب تسهیلات مشاغل خانگی

آمادگی حمایت از اشتغال در فضای مجازی و الکترونیک در قالب تسهیلات مشاغل خانگی
رئیس اداره توسعه کارآفرینی استان: اداره کل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی اردبیل آمادگی لازم در جهت حمایت از اشتغال در فضای مجازی در حوزه تجارت الکترونیک و نرم افزارها و رسانه های برخط و بازی های رایانه در قالب تسهیلات اشتغال‌زای مشاغل خانگی دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتکاعی استان اردبیل؛ کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی  که در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تشکیل شد.

رئیس اداره توسعه کارآفرینی در این جلسه گفت: بستر سازی و برنامه ریزی جهت گسترش کسب و کارهای نوپای استان در فضای مجازی و توسعه ، تولید و نشر محتوا یکی از راهکارهای عملیاتی توسعه اشتغال در فضای مجازی است.

احسان کاتب افزود: با توجه به محدویدیت‌های اشتغال و فرصت های شغلی در فضای حقیقی و اشباع آن مشاغل اینترنتی و فضای مجازی ظرفیت بالقوه ای برای آن ایجاد نموده است.

🔹وی اظهار اشت: اداره کل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل آمادگی لازم در جهت حمایت از اشتغال در فضای مجازی در حوزه تجارت الکترونیک و نرم افزارها و رسانه های برخط و بازی های رایانه در قالب تسهیلات اشتغال‌زای مشاغل خانگی دارد.
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید