اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیامی انتصاب #جمشید_تقی‌زاده؛ معاون سابق پارلمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس صندوق بازنشستگی کشور به سمت معاونت پارلمانی وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیامی انتصاب #جمشید_تقی‌زاده؛ معاون سابق پارلمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس صندوق بازنشستگی کشور به سمت معاونت پارلمانی وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

"استاد ارجمند و فرهیخته جناب آقای جمشید تقی‌زاده با سلام و تحیات وافر انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان راصمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و بدینوسیله مراتب سرور و خوشحالی خانواده تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل را اعلام می دارم.

بدون شک این انتخاب نشات گرفته از تعهد، کارآمدی، شایستگی‌، تخصص و تجربه عالمانه حضرتعالی در دوره‌ها و مسئولیت‌های مختلف است که موجبات رشد و ارتقاء جایگاه وزارت ورزش و جوانان را درپی خواهد داشت.

جنابعالی یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته کشور می‌باشید که در مسئولیت‌های پیشین و در اجتماعی‌ترین حوزه‌های ایران اسلامی همواره با تفکر علمی در مسیر تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی گام برداشتید.

رجا واثق دارم این توانمندی جنابعالی، موجب تعامل موثرتر قوه مجریه با مقننه در راستای خدمات رسانی بهتر به عموم ورزشکاران و جوانان ایران اسلامی را فراهم خواهد ساخت.

قاسم رحیمی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید