اخبار

جذب و تعریف سهمیه های جدید تسهیلاتی در دستور کار قرار دارد

جذب و تعریف سهمیه های جدید تسهیلاتی در دستور کار قرار دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل: جذب سهیمه تسهیلاتی استان از محل تبصره 18 قانون بودجه و تعریف سهمیه های جدید از منابع ملی برای سفر رئیس جمهور به استان جهت حمایت از تولید و اشتغالزایی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان اردبیل؛ جلسه بررسی آخرین وضعیت و مشکلات طرح های معرفی شده از محل اعتبارات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 98 صبح امروز به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر امور شعب بانک ملی استان اردبیل با صاحبان این طرح ها برگزار شد.

ارژنگ عزیزی در ابتدای این جلسه با اشاره به شروع برنامه ریزی برای سفر رئیس جمهور به استان اردبیل گفت: به دنبال جمع بندی و راستی آزمایی طرح های اشتغال زایی و مشکلات واحدهای تولیدی استان جهت جذب منابع ملی علاوه بر سهمیه استانی در این سفر هستیم.

وی عنوان کرد: آماده کردن طرح ها جهت استفاده از منابع قبل از سفر رئیس جمهور یکی از اصلی ترین مواردی است که دستگاه های اجرایی باید مدنظر داشته  باشند.

معاون امور اقتصادی استاندار هدف از تشکیل این جلسه را راستی آزمایی و بررسی مشکلات متقاضیان تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه سال جاری معرفی شده به بانک ملی دانست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ادامه جلسه با تاکید بر جدیت در جذب این تسهیلات گفت: 17 عنوان طرح جهت دریافت تسهیلات از محل بند الف تبصره 18 قانون بودجه به بانک ملی معرفی شده است.

مدیر امور شعب بانک ملی استان اردبیل در پایان این جلسه اظهار داشت: سهم بانک ملی از این تسهیلات 380 میلیارد ریال می باشد که 50 درصد آن از محل منابع داخلی بانک و مابقی از صندوق توسعه ملی است.

۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید