اخبار

برگزاری اولین جلسه مشترک هماهنگی امورات بیمه بیکاری شهرستان پارس آباد

برگزاری اولین جلسه مشترک هماهنگی امورات بیمه بیکاری شهرستان پارس آباد
رئیس ادراه تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد: اولین جلسه مشترک هماهنگی امورات بیمه بیکاری در
اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد با حضور نمایندگان استانی دستگاه های دخیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد، جلسه بیمه بیکاری شهرستان پارس آباد با حضور رئیس اداره حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل متبوع، رئیس اداره امور فنی بیمه شدگان اداره کل تامین اجتماعی و روسا و نمایندگان تامین اجتماعی شعبه شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز و رئیس فنی و حرفه ای شهرستان پارس آباد در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان برگزار گردید.

هادی گنجی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد در این جلسه ضمن خوش آمدگویی، خلاصه ایی از عملکرد بیمه بیکاری شهرستان را تشریح و و هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد هماهنگی بین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فنی و حرفه ای و تامین اجتماعی در اجرای هرچه بهتر قانون بیمه بیکاری عنوان کرد.

وی افزود: این جلسه برای اولین بار به صورت مشترک با حضور نمایندگان ادارات کل مربوطه و روسا و کارشناسان ادارات شهرستانی در سطح شهرستان تشکیل شده است.

در ادامه جلسه رئیس اداره حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی و رئیس اداره امور فنی بیمه شدگان اداره کل تامین اجتماعی از تعامل بسیار خوب ادارات شهرستانی در بحش امورات بیمه بیکاری تقدیر و تشکر نموده و برگزاری این جلسات را به صورت فصلی در سطح شهرستان و سالانه با حضور نمایندگان ادارات کل بسیار مفید و سازنده عنوان کرد.

در ادامه اسماعیل کیانی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پارس آباد، نیاز سنجی آموزشی و آموزش  نیاز بازار کار را از اولویت های اساسی این مرکز عنوان کرد.۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید