اخبار

صدور پروانه کار اتباع بیگانه صرفا در جهت انتقال دانش فنی انجام می‌شود

صدور پروانه کار اتباع بیگانه صرفا در جهت انتقال دانش فنی انجام می‌شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: صدور مجوزکار اتباع خارجی صرفا درجهت انتقال دانش، مهارت و تجربه جهت جایگزینی با نیروی کار داخلی صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ جلسه کمیته بررسی صدور و تمدید پروانه کار اتباع بیگانه استان اردبیل صبح امروز با حضور اعضا این کمیته در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد.

قاسم رحیمی در این جلسه گفت: صدور مجوز کار اتباع بیگانه صرفا در جهت انتقال دانش فنی صورت می‌گیرد و آموزش نیروی کار ایرانی جهت جایگزینی با این اتباع باید در دستور کار واحدهای تولیدی باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این جلسه تاکید کرد: تمامی مدارک علمی و گواهی های مهارتی اتباع خارجی مورد بررسی قرار می گیرد تا در صورت وجود نیروی متخصص و ماهر در این حوزه از توان نیروی داخلی استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این جلسه تمدید مجوز دو تبعه آذری شرکت الکل طبی که با سرمایه گذاری خارجی به زودی به بهره برداری خواهد رسید، مورد بررسی قرار گرفت.

رحیمی یادآور شد: ۱۰ نفر از تبعه افغان و ۲ نفر از اتباع جمهوری آذربایجان که طی یکسال گذشته در استان به کارگیری شده بودند توسط بازرسین این اداره کل شناسایی و دیپورت شدند.

۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید