اخبار

جذب سهمیه های تسهیلات استان در دستور کار قرار دارد

جذب سهمیه های تسهیلات استان در دستور کار قرار دارد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: جذب سهمیه های تسهیلات استان از محل بند الف تبصره 18 قانون بودجه به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی روز شنبه در جلسه بررسی مصوبات استانی تسهیلات تبصره 18 توسط دستگاه های اجرایی با تشریح عملکرد این دستگاه ها گفت: این تسهیلات به واحدهای تولیدی در جهت رونق اشتغال و از منابع داخلی بانک قابل پرداخت خواهد بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یادآور شد: تکلیف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این خصوص در دو حوزه کارورزی و مهارت آموزی در محیط واقعی کار می باشد که نیازمند همکاری دستگاه های اجرایی جهت بهرمندی بنگاه های اقتصادی و صنوف از این مشوق ها می باشد.

در ادامه این جلسه اکبر بهنام جو افزود: دستگاه های حوزه صنعت، معدن، کشاورزی، تعاون، گردشگری و پارک علم و فناوری نسبت به تصویب طرح های حوزه های مربوطه تلاش کنند.

وی بیان کرد: بانک ها نیز باید در راستای ابلاغ سهمیه های دستگاه های مختلف اجرایی در خصوص جذب تسهیلات تبصره 18 اقدام کرده و روند پرداخت این تسهیلات را تسریع کنند.

استاندار اردبیل اظهار کرد: دستگاه های صنعت ، معدن و کشاورزی نسبت به شناسایی واحدهای نیمه کاره و راکد اقدام کرده و برای جذب تسهیلات از این محل اقدام کنند تا روند فعالسازی این واحدها تسریع شود.

۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید