اخبار

آیین استقبال از بانوی افتخارآفرین اردبیلی در مسابقات جهانی کارگران برگزار شد

آیین استقبال از بانوی افتخارآفرین اردبیلی در مسابقات جهانی کارگران برگزار شد
آیین استقبال از حدیثه احمدی بانوی ورزشکار اردبیلی دارنده دو مدال نقره در مسابقات جهانی کارگران در رشته دو و میدانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، قاسم رحیمی در آیین استقبال از بانوی مدال آور مسبقات جهانی کارگران گفت: یکی از رسالت های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه اجتماعی و ورزش کارگری می باشد.

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر حمایت های ویژه ای طرف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از ورزشکاران کارگر به عمل آمده است افزود: برگزاری مسابقات ملی و استانی و کسب مدال های رنگارنگ در این حوزه در سال گذشته نشان از اهمیت ویژه به این حوزه می باشد.

رحیمی با عنوان اینکه با فراهم آوردن امکانات در مجموعه های ورزشی نیز در سال های اخیر مد نظر قرار گرفت شده است خاطر نشان کرد: احداث سه زمین چمن مصنوعی در سال گذشته دال بر این موضوع می باشد.

وی افتخارآفرینی حدیثه احمدی بانوی کارگر ورزشکار اردبیلی در مسابق جهانی کارگران در اسپانیا به کسب دو مدال نقره در مسابقات دو میدانی را بی سابقه دانست و گفت: قطعا این مقام یک افتخار ملی برای کشور محسوب شده و نشانگر وجود پتانسیل جهت سرمایه گذاری در ورزش علی الخصوص حوزه بانوان می باشد.

۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶
پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید