اخبار

دیوان محاسبات همراه دستگاه های دولتی در راستای توسعه استان است

دیوان محاسبات همراه دستگاه های دولتی در راستای توسعه استان است
مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل گفت: دیوان محاسبات به عنوان نقطه عطف، همراه دستگاه های دولتی در شفاف سازی شبهات و رفع ابهامات قانونی در راستای توسعه استان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ صبح امروز در جلسه مشترک معاون اقتصادی استاندار، مدیرکل تعاونف کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران استان با مدیرکل دیوان محاسبات ارژنگ عزیزی با اشاره به نقش ارزنده دیوان در راستای حمایت از دستگاه های دولتی با ترسیم راه های قانونی گفت: سال جاری با راه اندازی واحدهای بزرگ صنعتی عیار اشتغال استان و تلاش استاندار و مدیران مربوط مشخص خواهد شد.

وی افزود: دو عنوان از این واحدهای صنعتی کارخانه کامیون سازی مشگین و فاز جدید کارخانه آرتاویل تایر می باشد که با شروع به کار یک سوم میزان نیاز لاستیک وسایل نقلیه سنگین کور را تامین خواهد کرد.

در ادامه این جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با تبریک انتصاب مدیرکل دیوان محاسبات گفت: امروزه نظارت قاعده مند و به دور از افراط و تفریط یک رویکرد مهم در حوزه پیشگری از فساد می باشد.

رحیمی با تشریح اینکه بحث نظارت و حمایت توامان باید در کنار هم انجام شود گفت: با توجه به اینکه توسعه استان و مباحث اشتغالی با امر اقتصاد گره خورده است، همراهی دیوان محاسبات با دستگاه های دولتی می تواند نقش موثری در پیشبرد این اعداف داشته باشد.

در پایان این نشست مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل گفت: قطعا دیوان محاسبات به عنوان نقطه عطف، همراه دستگاه های دولتی در شفاف سازی شبهات و رفع  ابهامات قانونی در راستای توسعه استان خواهد بود.

اسحاقی تاکید کرد: نگاه دیوان محاسبات به سرمایه انسانی فراتر از منابع مالی به عنوان اصل اساسی در سیستم مدیریت دولتی خواهد بود.

۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۹:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید