اخبار

کلیات دریافت تسهیلات مشاغل خانگی تشریح شد / 58 میلیارد ریال سهم اردبیل از تسهیلات مشاغل خانگی

کلیات دریافت تسهیلات مشاغل خانگی تشریح شد / 58 میلیارد ریال سهم اردبیل از تسهیلات مشاغل خانگی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با تشریح کلیات تسهیلات مشاغل خانگی سهم استان برای سال جاری از محل اعتبارات این حوزه را 58 میلیارد ریال عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان که با حضور استاندار و نماینده مردم شهرستان های کوثر و خلخال به عنوان عضو ناظر، مدیران دولتی و روسای بانک ها برگزار گردید، گفت: حسب دستور شخص استاندار جلسات کارگروه تخصصی اشتغال استان به سبب اهمیت ویژه به صورت مستقل و جدا از زیرگروه شورای مدیریت و برنامه ریزی برگزار خواهد گردید.

وی با اشاره به اینکه امکان پرداخت تسهیلات بر اساس رسته فعالیت های مشاغل خانگی موجود در سایت میسر خواهد بود افزود: متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی از دو طریق پشتیبان و مستقل می توانند اقدام به دریافت تهسلات کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خاطرنشان کرد: این تسهیلات به کارآفرینان، دارندگان مجوزهای پشتیبانی و افراد مستقل که طرح آنان بر اساس ظرفیت‌ها و اولویت‌های استان است پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد:  تسهیلات مشاغل خانگی استان اردبیل با عاملیت دو بانک توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران و بر اساس برش شهرستانی قابل پرداخت خواهد بود.

رحیمی خاطرنشان کرد: متقاضیان برای دریافت تسهیلات خانگی پس از ثبت نام در سامانه مشاغل خانگی می توانند به صورت الکترونیکی و از طریق سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل یا به صورت حضوری از طریق چهار دستگاه شامل سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام کنند.

دبیر کارگروه تخصصی استان اردبیل یادآور شد: سهم استان اردبیل از محل اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی در سال جاری 58 میلیارد ریال می باشد که این طرح ها پس از بررسی و تایید در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بانک ها معرفی می شوند.

 

 

 

۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۸:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید