اخبار

فعال سازی واحدهای راکد در دستور کار قرار داد

فعال سازی واحدهای راکد در دستور کار قرار داد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل: فعال سازی واحدهای راکد به صورت ویژه در دستور کار قرار داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: اولویت نخست در استان حفظ و تثبیت میزان تولید و اشتغال واحدهای فعال موجود خواهد بود و در این زمینه تلاش همه‌جانبه‌ای انجام می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با تاکید بر اولویت بندی اقدامات حمایتی دولت گفت: اولویت نخست حفظ و تثبیت میزان تولید و اشتغال واحدهای فعال موجود خواهد بود و در این زمینه تلاش همه‌جانبه‌ای انجام می‌شود.

عزیزی با بیان اینکه فعال سازی واحدهای راکد به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد گفت: بالا بردن میزان تولید و اشتغال واحدهای نیمه فعال و طرح‌های نیمه تمامی که امکان بهره‌برداری از آنها در طول سال 98 فراهم باشد مدنظر قرار دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: علاوه بر این حمایت‌ها با رعایت اولویت‌های یاد شده، تلاش برای بهبود محیط کسب و کار در قالب احصایی قوانین و مقررات مخل کسب و کار و به حداقل رساندن بروکراسی اداری در حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید را یکی دیگر از اولویت‌های سال جاری استان در راستای رونق تولید عنوان کرد.


۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید