اخبار

تمدید زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر

تمدید زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر
مدیر کل تعاون اداره ‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تمدید زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر تا پنجشنبه 13 تیر ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی با اعلام این خبر گفت گفت: زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر که از 4 خرداد تا 10 تیر اعلام شده بود، با توجه به استقبال شرکت های تعاونی تا روز پنجشنبه 13 تیرماه جاری تمدید شد.
وی‌ افزود: جشنواره تعاونی های برتر همه ساله در راستای ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و معرفی نظام مند و نهادینه کسب و کارهای تعاونی موفق در سطح استانی و ملی برگزار می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: شرکت های تعاونی متقاضی در 23 گرایش کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تأمین نیاز تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف کنندگان، تأمین نیاز صنوف توزیعی، تأمین نیاز صنوف خدماتی، اعتبار، دهیاری ، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، بنیاد تعاون و کارآفرینی، خدماتی، اتاق تعاون و اتحادیه های تعاونی در این جشنواره ثبت نام کنند.

رحیمی افزود: بر این اساس تعاونگران استان می توانند برای ثبت نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر تا تا 13 تیر ماه  به سامانه اینترنتی چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر به آدرس www.taavonibartar.mcls.gov.ir  مراجعه و نسبت به ورود اطلاعات تعاونی یا اتحادیه خود در مهلت اعلام شده اقدام کنند.

۱۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید