اخبار

با حضور مدیرکل تعاونف کار و رفاه اجتماعی اردبیل:

اولین جلسه شورای علمی فناوری پارک علم و فناوری اردبیل برگزار شد

اولین جلسه شورای علمی فناوری پارک علم و فناوری اردبیل برگزار شد
اولین جلسه شورای علمی فناوری پارک علم و فناوری اردبیل با هدف پذیرش هشت واحد فناور و تحقیق و توسعه، در خصوص استقرار در پارک علم و فناوری در سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، اولین جلسه شورای علمی فناوری پارک علم و فناوری اردبیل در سال ۱۳۹۸ به منظور معرفی اعضای شورا و بررسی طرح های فناورانه جهت استقرار در موسسات پارک با حضور اعضاء شورا با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در محل پارک برگزار شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده در راستای ماموریت های پارک جهت ایجاد اکوسیستم نوآوری و فناوری ارائه نمود.

ابراهیم پور ضمن ارائه چالش های پیش روی واحد های فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان اردبیل به تشریح اهداف شورای علمی و فناوری پارک و همچنین چگونگی استفاده از پتانسیل های موجود در اعضای شورای پارک برای پیشبرد برنامه ها پرداخت.

در ادامه عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و عضو شورای علم و فناوری پارک علم و فناوری به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص تسهیل و تسریع در روند های پیش روی واحد های فناور  پرداخته و از آمادگی استانداری جهت حمایت های همه جانبه از استارت آپ ها و کسب و کار های نوین مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان تاکید کرد.

رحیمی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و همچنین یکی دیگر از اعضای شورای علمی و فناوری پارک نیز با اشاره به ظرفیت های ایجاد شده در این مجموعه برای اشتغالزایی جوانان و همچنین قوانین و مقررات حمایتی حوزه تعاون  را حائز اهمیت خواند.

بضاعت پور معاونت پژوهش و فناور دانشگاه محقق اردبیل نیز با مغتم خواندم طرح های ارائه شده از امادگی این دانشگاه جهت حمایت از ایده های فناورانه و نوآورانه خبر داد.

در این جلسه در خواست پذیرش هشت واحد فناور و تحقیق و توسعه، در خصوص استقرار در پارک علم و فناوری اردبیل مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش آنها، در  موسسات پارک علم و فناوری اردبیل موافقت گردید و در خصوص ارائه تسهیلات به موسسات مستقر در پارک بحث و بررسی صورت پذیرفت و با  اعضا شورا به بحث و بررسی نسبت به نحوه ارائه تسهیلات به واحدهای فناور پرداخت.

شایان ذکر است در پایان این جلسه احکام اعضای جدید شورای پارک  اهدا گردید.

۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید