اخبار

رویکرد مسوولان استان نسبت به روابط عمومی‌ها مثبت است

رویکرد مسوولان استان نسبت به روابط عمومی‌ها مثبت است
استاندار اردبیل گفت: در مقطع کنونی که جنگ اقتصادی شروع شده، روابط عمومی‌ها باید با انعکاس مناسب فعالیت های انجام گرفته در حوزه های مختلف، برای ایجاد آرامش در جامعه تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، اکبر بهنام‌جو که در جلسه هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در استانداری سخن می گفت افزود: اطلاع‌رسانی، اهمیت بالایی دارد چرا که یک حرکت تبلیغاتی و خبری می‌تواند فضای جامعه را نسبت به موضوعی خاص، مثبت و یا منفی کند لذا ضروری است به جایگاه روابط عمومی نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: با اطلاع رسانی مناسب،  مردم بیش تر در جریان خدمات و فعالیت دستگاه های اجرایی قرار می‌گیرند و با دیدن اهتمام آنان برای رفع مسائل و مشکلات جامعه، بیش از پیش در پیشبرد کارها مشارکت و مساعدت می‌کنند.

 استاندار اردبیل با اشاره به این که روابط عمومی‌ها باید با کم ترین هزینه، بیش ترین کارایی و تبلیغات با محتوا داشته باشند، اظهار کرد: به یقین، دست اندرکاران روابط عمومی در استان تلاشگر هستند و با علاقه مندی، وظایف شان را انجام  می‌دهند به همین خاطر، رویکرد  مسوولان استان نسبت به این قشر، مثبت است.

بهنام‌جو، وظیفه روابط عمومی ها را در هر مقطعی، حمایت و اطلاع‌رسانی از خدمات و فعالیت های دولت دانست و تصریح کرد: در استان اردبیل اطلاع رسانی خوبی از فعالیت‌های دولت انجام گرفته و با تلاش  روابط عمومی های استان ارتباط بین مردم با کارکنان دولت و مسوولان فراهم شده است.

استاندار اردبیل اضافه کرد: در جهت مهارت افزایی و توانمندسازی، دوره های آموزش تخصصی برای روابط عمومی های استان به همت استانداری اردبیل برگزار می شود.

رییس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل به نقش فضای مجازی در اطلاع رسانی حال حاضر جهان اشاره و تصریح کرد: شبکه مجازی می تواند با هدایت مناسب و بدون گرایش سیاسی  ، ابزار خوبی برای آگاهی بخشی به جامعه باشد و به همین خاطر روابط عمومی ها باید با افزایش فعالیت خود در فضای مجازی، از این ظرفیت، به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی اشاره  و توضیح داد: به دنبال مهندسی انتخابات و حاشیه ها نیستیم بلکه اطلاع رسانی صحیح در این حیطه برای ما  اهمیت دارد و لذا لازم است روابط عمومی ها آگاه باشند و در این برهه زمانی ، وارد فضاهای حاشیه ای نشوند.

در این جلسه غاربی، مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل گزارشی از برنامه‌های پیش بینی شده برای ارتقای فعالیت های روابط عمومی های استان اردبیل ارائه کرد و سایر اعضا هم به بیان پیشنهادهای خود در این خصوص  پرداختند.

۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳
پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید