اخبار

عملکرد مطلوب کمیته امداد امام خمینی اردبیل در اعطای تسهیلات اشتغالی سهم نهادهای حمایتی

مدیر رسیدگی به شکایات کمیته امداد امام (ره) کشور
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: کمیته انداد امام خمینی (ره) استان اردبیل در جذب تسهیلات اشتغالی به جامعه هدف کارنامه ی موفقی از خود به اثر گذاشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ مدیر رسیدگی به شکایات کمیته امداد امام (ره) کشور در دیدار با قاسم رحیمی گفت: ایجاد شغل و مسئله اشتغال دارای لایه های پنهان متعددی است که شاید از مهمترین آن بتوان به جلوگیری از بروز برخی از آسیب های اجتماعی اشاره نمود.

وی گفت: خدمت در راه اشتغال مردم یکی از ارزشمندترین کارها نزد خداوند است که قطعا همراه با پاداش اخروی ویژه خواهد بود.

مدیر رسیدگی به شکایات کمیته امداد تعامل ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کمیته امداد را به سبب رویکرد اجتماعی هر دو دستگاه مهم عنوان کرد و گفت: همکاری این دو دستگاه در راستای خدمات رسانی به افراد تحت پوشش در استان اردبیل در سطح بالایی می باشد.

قاسم رحیمی در این نشست با اشاره به تلاش های ویژه مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تعامل سازنده مدیرکل این مجموعه و حضور موثر در جلسات شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاونف کار و رفاه اجتماعی و در سطح کارگروه تخصصی اشتغال استان بی بدیل است.

وی با اشاره به عملکرد ارزشمند کمیته امداد امام خمینی  (ره) استان در جذب سهم نهادهای حمایتی از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری گفت: این دستگاه در خصوص جذب تسهیلات اشتغالی به جامعه هدف خود کارنامه ی موفقی به اثر گذاشت.

رحیمی در پایان تاکید کرد: همبستگی کمیته امداد و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ارائه خدمات مشترک بین دستگاهی باعث خدمات رسانی مطلوب تر به جامعه هدف شده است.

 

۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید