اخبار

شفافیت و اطلاع رسانی رویکرد جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

شفافیت و اطلاع رسانی رویکرد جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
معاون اداره کل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: اطلاع رسانی و شفافیت در دو حوزه تسهیلات پرداخت شده و هلدینگ های تابعه نشان از عزم جدی این وزارت در راستای شفافیت می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: جلسه جمع بندی ارزیابی فضای عمومی دستگاه های زیرمجموعه وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل با حضور معاون اداره کل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران شورای هماهنگی این وزرات در استان اردبیل برگزار گردی.

لطفی در این نشست اهداف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را ارتقاء توانمندی‌، بهبود فرآیند خدمت‌رسانی و تسهیل مسیر ارائه خدمات به جامعه دانست و گفت: تقریباً همه اقشار جامعه به نوعی تحت پوشش و تحت تاثیر مستقیم و غیرمستقیم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند.

وی با اشاره به لزوم ارزیابی عملکرد به منظور شناسایی گلوگاهها و مرتفع کردن آنها تصریح کرد: در ارزیابی بعمل آمده بین دستگاه‌های اجرایی عضو شورای هماهنگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل توسط تیم ارزیابی وزارت طبق شاخص های پیش بینی شده مورد نظارت و بازرسی قرار گرفتند.

لطفی با تاکید بر لزوم پیاده سازی نظام تنبیه و تشویق در بحث ارزیابی عملکرد گفت: هدف از این ارزیابی ها برقراری رقابت بین دستگاه های در راستای خدمات رسانی مطلوب و شناسایی و برطرف کردن مشکلات و خلاهای موجود می باشد.

وی بیادآور شد: اطلاع رسانی و شفافیت در دو حوزه تسهیلات پرداخت شده و هلدینگ های تابعه نشان از عزم جدی این وزارت در راستای شفافیت می باشد.

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید