اخبار

منصوری: اردبیل از استان های پیشرو در اجرای طرح اشتغال روستایی

منصوری: اردبیل از استان های پیشرو در اجرای طرح اشتغال روستایی
معاون اشتغال و توسعه کارآفرینی وزیر کار: اردبیل یکی از استان‌های موفق و پیشرو در اجرای طرح اشتغال روستایی با تعریف طرح‌های اشتغال‌زای متعدد روستایی می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر به اردبیل از طرح‌های اشتغالی بهرمند از محل تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری بازدید کرد.

عیسی منصوری در این سفر گفت: اردبیل یکی از استان‌های موفق و پیشرو در اجرای طرح اشتغال روستایی با تعریف طرح‌های اشتغال‌زای متعدد روستایی می‌باشد.

وی تصریح کرد: طرح حمایت از اشتغال پایدار روستایی و عشایری یکی از طرح‌های موفق اشتغالی خواهد بود که نتیجه آن با تکمیل و احداث این واحدها در مناطق روستایی در حال نمایان شدن است.

وی یادآور شد: تعریف بسته‌های جدید اشتغالی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه‌دار خواهد بود و اشتغالزایی و صیانت از نیروی کار به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

معاون وزیر کار تاکید کرد: پیگیری مشکلات طرح‌‌های بهرمند از تسهیلات به همراه نظارت یکی از حرکات مثبت این استان در جهت حمایت از طرح‌های اشتغالی می‌باشد.

منصوری با عنوان اینکه افزایش نرخ تورم یکی از مشکلات اصلی این طرح‌ها می‌باشد گفت: اقدامات لازم در راستای ترمیم تسهیلاتی طرح‌های اشتغالی در حال احداث عملیاتی می‌شود.

وی در جریان این بازدیدها گفت:  از ۱۰ عنوان واحد اشتغالی بهرمند از تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر به صورت شبانه بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند احداث و مشکلات این طرح‌ها قرار گرفت.

منصوری در بازدید از شهرک تخصصی آب شهرستان نیر خاطر نشان کرد: مشکلات واحدهای تولیدی این شهرک به صورت ویژه و ملی پیگیری خواهد شد.

وی از نزدیک از روند احداث مجتمع مدرن گردشگری و آبدرمانی آزادی شهرستان نیر قرار گرفت و گفت: قطعا این مجتمع یکی از طرح‌های موفق اشتغال روستایی سطح کشور بعد از احداث خواهد بود.

وی در روز دوم سفر خود به اردبیل با بازدید ۱۰ طرح اشتغالی و واحدهای تولیدی در شهرستان کوثر و خلخال از نزدیک در جریان پیشرفت طرح‌های اشتغال روستایی و مشکلات واحدهای تولیدی قرار گرفت.

منصوری در آیین افتتاح طرح گلخانه پرورش رز هلندی  شهرستان خلخال گفت: با بهره‌برداری و افتتاح سه گلخانه پرورش رز هلندی در شهرستان خلخال از محل اعتبارات اشتغال روستایی به زودی این شهرستان به قطب جدید تولید رز هلندی کشور تبدیل می‌شود.

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید