اخبار

کمترین میزان انحراف طرح های اشتغال روستایی در اردبیل

کمترین میزان انحراف طرح های اشتغال روستایی در اردبیل
استاندار اردبیل گفت: با پیگیری های به عمل آمده از سوی دبیرخانه کارگروه تخصصی اشتغال استان و همکاری های سایر دستگاه های بخشی شاهد کمترین میزان انحراف در طرح های اشتغال زای بهرمند از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ اکبر بهنام جو روز دوشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور برگزار شد،  تصریح کرد: با پیگیری های به عمل آمده از سوی دبیرخانه کارگروه تخصصی اشتغال استان و همکاری های سایر دستگاه های بخشی شاهد کمترین میزان انحراف در طرح های اشتغال زای بهرمند از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به حضور و بازدید معاون وزیر کشور از طرح های نیمه فعال و راکد شش شهرستان استان اقدامات لازم برای رفع مشکلات این واحدها از مرکز پیگیری خواهد شد.

وی بیان کرد: واحدهای بزرگی در استان وجود دارد که به دلایل مختلف تعطیل شده و تلاش می شود با تغییر کاربری این واحدها طرح های اشتغالزا در محل آن اجرایی شود.

استاندار اردبیل گفت: روان سازی سرمایه گذاری بخش خصوصی در سالجاری از مهم ترین برنامه های وزارت کشور است که در راستای رونق تولید انجام می شود.

وی افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در استان اقدامات مختلفی در حوزه های کشاورزی ، صنعت و خدمات در استان انجام گرفته است.

بهنام جو بهره برداری از طرح اراضی پایاب خداآفرین را یکی از این نمونه ها دانست و گفت: از سالجاری بیش از یک میلیون تن به محصولات کشاورزی استان افزوده خواهد شد.

وی بیان کرد: رصد کردن اجرای طرح های سرمایه گذاری و تلاش برای فعال کردن واحدهای راکد و نیمه فعال استان از دیگر برنامه ها در راستای رونق تولید و اقتصاد مقاومتی می باشد.

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید