اخبار

فعال سازی واحدهای تولیدی راکد با هدف حفظ اشتغال پیگیری می شود

فعال سازی واحدهای تولیدی راکد با هدف حفظ اشتغال پیگیری می شود
استاندار اردبیل بااشاره به اهتمام جدی برای فعال سازی واحدهای تولیدی راکد که با مشکلات سرمایه در گردش و بدهی های بانکی مواجه هستند ، گفت: آغاز چرخه تولید در این واحدها به تثبیت اشتغال های موجود در واحدها منجر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، اکبر بهنام جو روز پنجشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و سایر مسئولین استانی تشکیل شد، بر حمایت بانک ها و دستگاه های خدمات رسان از واحدهای تولیدی تاکید کرد.

وی در این جلسه بعد از بررسی موانع و مشکلات 12 واحد تولیدی و صنعتی خواستار تامین سرمایه در گردش، تقسیط بدهی های بانکی و رفع مشکل هماهنگی با شهرک های صنعتی و محیط زیست با این واحدها شد.

استاندار اردبیل در ادامه این جلسه به همراه اعضای ستاد تسهیل استان از پنج واحد تولیدی راکد بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

مجتمع نیمه کاره امید فارمد(تولید داروهای گیاهی) که با آغاز فعالیت آن برای یک هزار نفر اشتغال ایجاد خواهد شد از جمله واحدهایی بود که مورد بازدید و بررسی استاندار اردبیل قرار گرفت.

از دیگر واحدهای مورد بازدید واحد تولیدکننده فوم که مقرر شد برای تامین سرمایه در گردش این واحد نیز تسهیلات مورد نیاز پرداخت شود، کارخانه محصولات لبنی که به دلیل جرایم بانکی تعطیل است و بر اساس هماهنگی با بانک عامل، مقدمات تقسیط بدهی و جرایم آن انجام و واحد تولیدی سیم و کابل که به سرمایه گذار جدید واگذار و مراحل اجرایی آن آغاز خواهد شد.

۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید