اخبار

ضرورت استقرار نمایشگاه دایمی عرضه محصولات مشاغل خانگی

ضرورت استقرار نمایشگاه دایمی عرضه محصولات مشاغل خانگی
سرپرست معاونت اقتصادی و توسع منابع انسانی استانداری: احداث و استقرار نمایشگاه دایمی عرضه محصولات مشاغل خانگی از موارد مهمی است باید در دستور کار شهرداری گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ اولین جلسه کمیته استانی ارتقای اقتصادی و مشارکت‌های مردمی و تسهیلات در بافت‌های ناکارآمد و فرسوده، سکونتگاه‌های غیررسمی با حضور سرپرست معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و نمایندگان دستگاه های عضو برگزار گردید.

سرپرست معاونت اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری در این جلسه با اشاره به موارد تکلیفی در حوزه بافت های ناکارآمد و محلات هدف گفت: رویکرد دستگاه‌ها توانمندسازی و تاب‌آوری افراد در محلات هدف باشد.

وی با اشاره با ضرورت نیازسنجی در محلات هدف این طرح عنوان کرد: احصا نیازهای آموزشی کاربردی منجرب به اشتغال مدنظر دستگاه‌ها در این محلات باشد.

اژنگ عزیزی در پایان سخنان خود با توجه به اهمیت موضوع تاکید کرد: ارزیابی دستگاه‌ها در راستای تحقق وظایف این ادارات به صورت مستمر انجام خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ادامه این جلسه یا عنوان اینکه ریاست کمیته استانی ارتقای اقتصادی و مشارکت‌های مردمی و تسهیلات در بافت‌های ناکارآمد و فرسوده، سکونتگاه‌های غیررسمی معاون اقتصادی استاندار و دبیرخانه آن در استان اردبیل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد، گفت: تعداد محلات هدف در این طرح نسبت به سال گذشته از ۱۷ به ۳۱ محله هدف استانی افزایش یافته است.

وی در ادامه تاکید کرد بر اساس برش شهرستانی و دستگاهی موجود شرح وظایف دستگاه ها در این طرح مشخص گردیده و تثبیت اشتغال در محلات هدف در اولویت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در پایان این جلسه بر لزوم استقرار نمایشگاه دایمی عرضه محصولات مشاغل خانگی در کنار نمایشگاه های فصلی توسط شهرداری تاکید شد.
 


۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید