اخبار

تحقق کامل سهم شهرستان اردبیل از تسهیلات مشاغل خانگی

تحقق کامل سهم شهرستان اردبیل از تسهیلات مشاغل خانگی
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل خبر از تحقق 100 درصدی سهم این شهرستان از محل تسهیلات مشاغل خانگی در سال گذشته داد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اردبیل روز یکشنبه در محل فرمانداری اردبیل برگزار گردید.

در این جلسه، جواد زنجانی فرماندار شهرستان اردبیل و رئیس کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و اقدامات دستگاههای اجرایی دخیل در تحقق تعهد سهم اشتغال شهرستان و همچنین تحق صد در صدی سهم تسهیلات مشاغل خانگی ، خواستار تعیین تکلیف طرحهای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی معرفی شده به بانکهای عامل طرف قرارداد که تاکنون در سامانه کارا بلا اقدام مانده اند شد.

اصغر مناف زاده، مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل و دبیر کار گروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اردبیل در این جلسه  از پرداخت 60 هزار میلیون ریال تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در این جلسه بر نظارت بر طرح های بهره مند از تسهیلات پایدار اشتغال روستایی و عشایری تاکید و مقرر گردید گزارش طرحهای بازدید شده در جلسات آتی کار گروه توسط دبیرخانه گزارش گردد.

۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید