اخبار

ضرورت تحقق تکالیف سهم استان از یارانه های اشتغالی

ضرورت تحقق تکالیف سهم استان از یارانه های اشتغالی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تحقق تکالیف دستگاه های اجرایی از یارانه های اشتغالی سهم استان از محل ماده 10 تبصره 18 قانون بودجه امری ضروری می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی درپنجمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان گفت: تحقق تکالیف دستگاه های اجرایی از یارانه های اشتغالی سهم استان از محل ماده 10 تبصره 18 قانون بودجه  امری ضروری می باشد.

در ادامه این جلسه اکبر بهنام جو بیان کرد: مسوولان دستگاه های مرتبط با واحدهای صنعتی و تولیدی و گردشگری اعم از صنعت ، معدن و تجارت ، جهاد کشاورزی، پارک علم و فناوری، مسکن و شهرسازی و حوزه گردشگری در این خصوص باید تلاش بیشتری برای جذب تسهیلات از این محل داشته باشند.

وی افزود: فعلا تنها تسهیلات در نظر گرفته شده در بودجه سال جاری از محل تبصره 18 قانون بودجه بوده و در جهت جذب با تعریف طرح های اشتغالی و واحدهای مشکل دار بتوانیم در اسرع وقت شاهد تخصیص و جذب این تسهیلات باشیم.

وی با تاکید بر اهتمام بانک های استان در راستای پرداخت تسهیلات از محل رفع موانع تولید گفت: بانک ها باید تسهیلات پرداختی خود را در قالب ردیف تسهیلات رفع موانع تولید ارائه کنند تا سهمیه استان از این محل نیز جذب شود.

۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید