اخبار

ثبت نام چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر آغاز شد + پوستر

ثبت نام چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر آغاز شد + پوستر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر از 1398/03/04 آغاز شده و تا تاریخ 1398/04/10 ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی با اعلام خبر آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر گفت: در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در کل کشور، چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر با حضور مقامات برجسته کشوری، تعاونگران، پیشکسوتان و مدیران ارشد بخش تعاونی در شهریور ماه سال 1398 برگزار خواهد شد.

وی افزود: ثبت نام در این جشنواره از تاریخ 98/03/04 شروع و پس از اتمام مهلت ثبت نام تعاونی ها در تاریخ 1398/4/10داوری اولیه توسط ادارت کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها به عمل آمده و پس از آن کارگروه علمی و داوری ستاد انتخاب نهایی را انجام خواهند داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تاکید کرد: لازم است تعاونی ها و اتحادیه های داوطلب، چک لیست مستندات را به دقت مطالعه و مدارک لازم را تهیه نمایند. ضمنا مسئولیت تکمیل پرسشنامه های عمومی و اختصاصی بر عهده تعاونی/ اتحادیه بوده و ستاد برگزاری در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

وی افزود: ثبت نام در 21 گرایش برای شرکت های تعاونی و اتحادیه تعاونی های انجام می گیرد و علاقمندان می توانند جهت  ثبت نام به آدرس اینترنتیtaavonibartar.mcls.gov.ir   مراجعه و در سامانه مربوطه ثبت نام نمایند.

وی یادآور شد: درصورت بروز هرگونه مشکل در مراحل ثبت نام، مخاطبان می توانند ابتدا با مدیریت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان 33247080 یا با دبیرخانه جشنواره با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند:   02186732246 -02188520077


۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید