اخبار

تامین نقدینگی مشکل اصلی واحدهای تولیدی اردبیل است

تامین نقدینگی مشکل اصلی واحدهای تولیدی اردبیل است
استاندار اردبیل گفت: تامین نقدینگی و عدم توانایی در بازپرداخت تسهیلات مشکل اصلی واحدهای تولیدی اردبیل است.
اکبر بهنامجو بعد از ظهر امروز در بازدید از واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استان اردبیل  اظهار داشت: تامین نقدینگی و عدم توانایی در بازپرداخت تسهیلات مشکل اصلی واحدهای تولیدی اردبیل است که در این زمینه از بانک‌ها و دستگاه قضائی انتظار داریم در ارتباط با رفع این مشکلات گام بردارند.

در این بازید که به همراه مدیرکل تعاونف کار و رفاه اجتماعی و سلیر اعضا ستاد تسهیل استان صورت گرفت وی با اشاره به این که رفع و رجوع مشکلات واحدهای تولیدی استان اولویت اساسی امسال است بیان کرد: با جدیت و اهتمام ویژه درصدد هستیم تا در کم‌ترین زمان ممکن مشکلات واحدهای تولیدی استان را برطرف کرده و بانک‌های عامل باید در ارائه تسهیلات کم‌بهره و مورد نیاز همکاری‌های لازم را داشته باشند.

استاندار اردبیل گفت: انتظار می‌رود پرونده واحدهایی که برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل استان معرفی و ارجاع می‌شوند در کمترین زمان ممکن رسیدگی شده و همکاری لازم با متقاضیان دریافت تسهیلات انجام شود تا ین امر زمینه‌ساز توسعه تولیدات و اشتغال در استان شود.

بهنامجو بیان کرد: در راستای تامین سرمایه در گردش و تامین نقدینگی واحدهای تولیدی استان همکاری بانک‌های عامل از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار بوده و انتظار می‌رود بانک‌ها در کنار این واحدها بوده و در راستای حل مشکلات این واحدها مشارکت لازم را در ارائه تسهیلات داشته و این امر را تسهیل کنند.

وی تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو توجه به تمامی مولفه‌های تولید در بخش‌های مختلف دانست و تصریح کرد: در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پروژه‌های اولویت‌دار استان مشخص و معرفی می‌شوند تا با اجرای آنها زمینه برای فزایش اشتغال و رونق تولید فراهم شود.

 

۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید