اخبار

زمینه صادرات محصولات شرکت های تعاونی به کشورهای حوزه دریای خزر فراهم می شود

زمینه صادرات محصولات شرکت های تعاونی به کشورهای حوزه دریای خزر فراهم می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده زمینه صادرات محصولات شرکت تعاونی فعال در زمینه تولید میوه خشک سبری پاک شده به کشورهای روسیه و آذربایجان فراهم می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در سفر به شهرستان پارس‌آباد از دو واحد کارگری و تعاونی این شهرستان بازدید کرد.

وی در بازدید از کارخانه تولید فرآوری محصولات یخی عنوان کرد: این واحد با بهرمندی از تسهیلات اشتغال فراگیر افتتاح شده و فرصت اشتغال برای جوانان این شهرستان فراهم شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  مبلغ بهرمندی این طرح از محل اعتبارات تسهیلات اشتغال فراگیر ۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: هم‌اکنون این واحد با تمام ظرفیت در حال تولید محصولات یخی می‌باشد که امیدواریم درآینده شاهد گسترش ظرفیت این واحد باشیم.

رحیمی در ادامه نیز از یک شرکت تعاونی تولید میوه خشک و سبزی آماده بازدید کرد: این شرکت تعاونی ظرفیت بسیار خوبی جهت تولید و بسته بندی میوه و سبزیجات بهرمند بوده.

مدیر این شرکت تعاونی تنها مشکل این واحد را فرایند فروش عنوان کرد و گفت این واحد در صورت برطرف شدن مشکل فروش می‌تواند زمینه اشتغال ۵۰ نفر را فراهم سازد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این بازدید ابراز امیدواری کرد که با فراهم کردن زمینه‌های صادرات این شرکت تعاونی به بازارهای روسیه و آذربایجان و هماهنگی با واحدهای کارگری بزرگ و شرکت‌های تعاونی داخل استان زمینه فروش محصولات این شرکت تعاونی را فراهم سازیم‌.
۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید