اخبار

پارس آباد شهرستان پیشتاز در زمینه جذب تسهیلات اشتغال زا

پارس آباد شهرستان پیشتاز در زمینه جذب تسهیلات اشتغال زا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: پارس آباد به لحاظ جذب تسهیلات اشتغال زا به مبلغ 37 میلیارد تومان از محل اعتبارات اشتغال فراگیر روستایی و عشایری از شهرستان های پیشتاز استان در این زمینه می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در سومین سفر شهرستان خود با فرماندار شهرستان پارس آباد دیدار و گفتگو کرد.

قاسم رحیمی در این دیدار با تشکر از زحمات فرماندار شهرستان پارس آباد در کارگروه اشتغال این شهرستان گفت: شهرستان پارس آباد توانست رتبه اول را از حیث جذب تسهیلات اشتغال زا به خود اختصاص دهد.

وی با عنوان اینکه بیشتر تسهیلات پرداختی در این شهرستان در حوزه کشاورزی و ایجادی می باشد گفت: پرداخت مبلغ 37 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری نشان از تلاش مجموعه ای منسجم در تعریف طرح های اشتغال زا در این شهرستان می باشد.

مدیرکل تعاون، کار  ورفاه اجتماعی اردبیل با عنوان اینکه بحث نظارت از طرح ها همروند با احداث آن در حال انجام می باشد گفت: به غیر از کمیته های شهرستانی کمیته نظارت استانی نیز از 120 طرح رندوم که توسط معاونت اشتغال وزارت تکلیف شده بود بازدید به عمل آورد.

وی با اشاره به اتخاذ تصمیمات جدید توسط وزیز تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر شفافیت گفت: انتشار لیست افراد دریافت کننده تسهیلات از محل طرح اشتغال فراگیر روستایی و عشایری گام اساسی در جهت جلوگیری از هرگونه فساد می باشد.

رحیمی در ادامه با توضیح اینکه امید می رود کشاورزی در پارس آباد در آینده سهم مهمی در اشتغال منطقه را به خود اختصاص دهد گفت: با توجه به پالایش طرح های متقاضیان تسهیلات در کمیته های فنی و کارگروه اشتغال، در راستای هدایت منابع به هدف اصلی آن طرح های مهمی در حال احداث در این شهرستان می باشد که با بهره برداری این طرح ها برخی از  مشکلات اشتغالی این شهرستان مرتفع می شود.

 

۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید