اخبار

جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در اردبیل برگزار شد

جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در اردبیل برگزار شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم بر دقت عمل همکاران مجموعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی  در این جلسه با بیان اینکه صیانت از حقوق شهروندی لازمه حفظ کرامت انسانی است، اظهارکرد: هدف از برگزاری جلسات کمیته سلامت اداری در اداره کل انسجام بخشی و وحدت رویه دراجرای مقررات وق وانین و تحقق اهداف و ماموریتهای ابلاغی در بخشهای مدیریتی و نیز آشنایی مردم با سیاستها، اقدامات و عملکردهای صورت گرفته در اداره کل است.

وی با اشاره به اقدامات اداره کل تعاون،ک ار و رفاه اجتماعی استان افزود: اقدامات اداره کل در تسهیل گردش کار مراجعان و مردم، صیانت از حقوق شهروندی و نیز بکارگیری بدنه کارشناسی و مدیریت تخصصی وظایف ونیز انسجام بخشی در امور منجر به رضایتمندی ملموس مردم از خدمات این اداره کل گردیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این جلسه گفت: ما در جهت تسهیل در روند امور اداری ارباب رجوع در ادارات شهرستانها، میز خدمت را در ادارات شهرستانها بر قرار کردیم.

رحیمی عنوان کرد: همکاران و اعضاء کمیته در زمینه شناسایی عوامل فساد اداری باید مشارکت بیشتری داشته باشند.

وی گفت: حفظ سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم  باید تلاش بیشتری داشته باشیم و با شناسایی گلوگاههای فساد و ارائه راهکارهای پیشگیری موارد را با حساسیت بیشتری پیگیری کنیم.

در ادامه هریک از اعضاء نقطه نظرات وپیشنهادات خود را مطرح نمودند.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۳:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید