اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فراررسیدن هفته روابط عمومی

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فراررسیدن هفته روابط عمومی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در پیامی، فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی در پیامی، فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است؛ 

"بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم"

امرزوه روابط عمومی های دستگاه های دولتی علاوه بر وظیفه مهم اطلاع رسانی وظیفه انتقال دیدگاه های مخاطبین و جامعه به صورت دوسویه برعهده دارند.

نقش و اهمیت روابط عمومی آنچنان حساس و مهم می باشد که نام‌گذاری این روز خجسته به عنوان روز ارتباطات و روابط‌عمومی، خود مبین اهمیت و جایگاه ارزنده روابط‌عمومی‌ در عرصه آگاهی‌بخشی دوسویه به ارکان تصمیم‌گیر دستگاه‌ها و افکار عمومی است.

بدون تردید، روابط‌عمومی هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطیر و بی‌بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه‌های اجتماعی ایفاگر بوده و خواهند بود.

روابط‌عمومی هر دستگاه می‌تواند با بهره‌جویی از علم و دانش روز، نقش والایی را در امر داده پردازی از نیازهای جامعه و امکانات موجود، پیوند مستحکمی را میان اهداف سازمانی با مطالبات بیرونی برقرار سازد.

اینجانب، فرارسیدن این روز فرخنده را به تمامی تلاش‌گران فرهیخته عرصه آگاهی‌بخشی، روابط‌عمومی تبریک و تهینت عرض کرده و برای فعالین ارجمند این عرصه در راستای ایفای وظایف و رسالت ذاتی‌شان، توفیق و فیروزمندی را از درگاه خداوند تبارک خواستارم.

قاسم رحیمی

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید