اخبار

نیروی انسانی سرمایه اصلی دستگاه های دولتی است

نیروی انسانی سرمایه اصلی دستگاه های دولتی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نیروی انسانی متخصص و متعهد یکی از سرمایه های اصلی دستگاه های دولتی محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی اردبیل: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیله سوار در دیدار قاسم رحیمی با کارکان این اداره گفت: پراکندگی جغرافیایی حوزه های مربوطه امور مربوط به بازرسی و روابط کار را به کارکنان این اداره با مشکل مواجه ساخته است.

مجتبی ماهری تصریح کرد: نقش آفرینی جدی در جهت حل مسائل و مشکلات کارگری و کارفرمایی سد خداآفرین قطعا با تلاش تمامی همکاران این اداره در سال گذشته مورد انجام قرار گرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه این نشست گفت: نیروی انسانی متخصص و متعهد یکی از سرمایه های اصلی دستگاه های دولتی محسوب می شود.

وی عملکرد اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بیله سوار را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: قطعا این عملکرد در سایه همدلی و تلاش مجموعه همکاران و راهبری مناسب رئیس این اداره اتفاق افتاده است.

قاسم رحیمی در پایان این نشست گفت:  تمام تلاش خود در جهت استفاده از ظرفیت ها برای رفع مشکلات این اداره و همکاران را انجام خواهیم داد.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید