اخبار

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طرح های اشتغالزا شهرستان بیله سوار

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طرح های اشتغالزا شهرستان بیله سوار
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جریان دومین سفر شهرستانی خود از طرح های اشتغالزای بهرمند از تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر بیله سوار بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفا اجتماعی؛ قاسم رحیمی در دومین سفر شهرستانی خود از طرح ها اشتغالی و واحدهای کارگری شهرستان بیله سوار بازدید کرد.

رحیمی در این سفر که فرماندار شهرستان بیله سوار نیز وی را همراهی می کرد گفت: سهم شهرستان بیله سوار از تسهیلات اشتغالی 14 میلیارد بود که پرداخت 17 میلیارد تومان از محل قانون موضوع حمایت از اشتغال روستایی و عشایری نشان از توجه جدی در این شهرستان به بحث سرمایه گذاری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تصریح کرد: از محل تسهیلات حمایت از اشتغال پایدار مبلغ 10 میلیارد تومان دیگر جهت حمایت از سرمایه گذاری تسهیلات به صاحبان طرح های اشتغالزا پرداخت شده است.

در این سفر رحیمی با بازدید از دو طرح اشتغالزا در حوزه گردشگری و دامپروری بهرمند از تسهیلات اشتغال روستایی و دو طرح دیگر گردشگری و دامپروری  بهرمند از تسهیلات اشتغال فراگیر از نزدیک در جریان پیشرفت و مشکلات این طرح ها قرار گرفت.

در ادامه این سفر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در دو واحد کارگری پایاب سد خداآفرین و سیلو غله از نزدیک با کرگران این واحدها دیدار و گفت و کرد و در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفت.

 

 

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید