اخبار

حمایت از سرمایه گذار دغدغه اصلی مدیران باشد

حمایت از سرمایه گذار دغدغه اصلی مدیران باشد
رئیس کل دادگستری استان اردبیل: حمایت از سرمایه گذار و تسهیل گری امور مربوط به بخش خصوصی و فراهم سازی زیرساخت ها به جهت نقش آفرینی در جلوگیری از وقوع ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی باید دغدغه اصلی مدیران دولتی باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ رئیس دادگستری اردبیل در نشست مشترک با قاسم رحیمی بر لزوم حمایت از سرمایه گذاری در استان تاکید کرد.

ناصر عتباتی در این دیدار گفت: حمایت از سرمایه گذار و تسهیل گری امور مربوط به بخش خصوصی و فراهم سازی زیرساخت ها باید دغدغه اصلی مدیران دولتی باشد.

وی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی نقش اصلی در بروز آسیب های اجتماعی ایفا می کنند گفت: امروزه در دستگاه قضا با هجم زیادی از پرونده هایی روبرو هستیم که ریشه در وضعیت اقتصادی خانواده ها دارد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل خاطر نشان کرد: برخورد قهری با مجرمان در سوی متقابل باعث بروز مشکلات برای خانواده فرد بزهکار و نهایتا تبدیل به یک آسیب اجتماعی در قامت جدید می شود که پیشگری از بروز این موارد می تواند نقش اساسی در کاهش این آسیب ها را بر عهده داشته باشد .

وی تصریح کرد: ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت معیشتی خانواده ها یکی از موارد مهم جهت جلوگیری از وقوع ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی می باشد.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید