اخبار

نقش آفرینی دستگاه قضا در جلوگیری از بروز تنش های کارگری

نقش آفرینی دستگاه قضا در جلوگیری از بروز تنش های کارگری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: اردبیل یکی از استان های پیشتاز در بحث عدم بروز تنش های کارگری می باشد که این مهم بواسطه نقش آفرینی مهم رئیس کل دادگستری استان در کسوت دادستانی در جهت حل و فصل مسائل و مشکلات مربوط به حوزه کارگری به دست آمده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به همراه شورای معاونین این اداره کل با رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو کردند.

قاسم رحیمی در ابتدای این دیدار با تبریک انتصاب دادستان اردبیل به سمت رئیس کل دادگستری استان گفت: دستگاه قضا یکی از اهرم های مهم و محوری در حمایت از امر سرمایه گذاری می باشد.

وی با عنوان نقش تسهیلگری دولت در اشتغال گفت: طبق قانون دستگاه های دولتی فقط با تسهیلگری و فراهم کردن زیرساخت ها برای سرمایه گذاری می توانند وارد عرصه شوند و عملا ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری به عهده بخش خصوصی می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: استان اردبیل یکی از استان های پیشتاز در بحث عدم بروز تنش های کارگری می باشد که این مهم بواسطه نقش آفرینی مهم رئیس کل دادگستری استان در کسوت دادستانی در جهت حل و فصل مسائل و مشکلات مربوط به حوزه کارگری به دست آمده است.

وی با اشاره به جایگاه های مراجع حل اختلاف و هیئت های تشخیص در بحث شکایات کارگری گفت: حضور دادستانی های شهرستان در این جلسات یکی از موارد مهم جهت دفاع از حقوق کارگران و کارفرمایان استان می باشد.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید