اخبار

نماز عامل تاثیرگذار در افزایش بازده تولید

نماز عامل تاثیرگذار در افزایش بازده تولید
دبیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل گفت: برپایی نماز در واحدهای کارگری به عنوان عامل تاثیرگذار در روحیات نیروی کار موجب افزایش بازده و تولید کارخانه ها می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، نشست آموزشی ائمه جماعات و دبیران واحدهای کارگری استان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، مدیرکل اوقاف و امورخیریه و دبیر ستاد اقامه نماز ظهر امروز در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد.

در پایان این نشست دبیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اشاره به اهمیت نماز در واحدهای کارگری گفت: برپایی نماز در واحدهای کارگری به عنوان عامل تاثیرگذار در روحیات نیروی کار موجب افزایش بازده و تولید کارخانه ها می شود.

وی گفت: حضور ائمه جماعات نباید صرفا جهت برپایی نماز جماعت در واحدهای تولیدی باشد و به پیوست آن باید مشکلات و مسائل این قشر مورد عارضه یابی قرار گیرد.

عبدی تاکید کرد: افزایش اعتقادات دینی و مذهبی در جامعه مستقیما با کاهش آسیب های اجتماعی در ارتباط بوده و منظور از آسیب اجتماعی تنها بحث بزه و اعتیاد و ... نیست کما اینکه کاهلی در امر کار می تواند یکی از آسیب های اجتماعی در این حوزه باشد.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید