اخبار

کارگران و کارفرمایان یکی از مولفه های اصلی رونق تولید هستند

کارگران و کارفرمایان یکی از مولفه های اصلی رونق تولید هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: ورود کارگران با اعتقادات راسخ به حوزه کار نویدبخش وجود عزمی استوار جهت مقابله با توطئه های دشمن به عنوان یکی از شاخص ترین مولفه های تولید است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، نشست آموزشی ائمه جماعات و دبیران واحدهای کارگری استان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، مدیرکل اوقاف و امورخیریه و دبیر ستاد اقامه نماز ظهر امروز در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد.

قاسم رحیمی در ابتدا جلسه با اشاره به اینکه مسائل اعتقادی یکی از موضوعات مهمی می باشد که دشمن در حال هجمه آفرینی نسبت به آن می باشد گفت: تجربه نشان داده است افزایش سطح معرفت دینی و اعتقادات باعث کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود و واحدهای تولیدی نیز از این امر مستثنی نمی باشند.

وی با اشاره به عنوان انتخابی سال از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید گفت: هر زمان کارگران با اعتقادات راسخ وارد حوزه کار شوند قطعا انگیزه های لازم جهت مقابله با توطئه های دشمن به عنوان یکی از شاخص ترین مولفه های تولید را خواهند داشت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با عنوان اینکه شاخص های رفاهی کشور در مقایسه با قبل انقلاب قابل قیاس نیست گفت: جنگ اقتصادی دشمن قطعا سخت از جنگ تن به تن خواهد بود چرا که در جنگ اقتصادی طرف مقابل اکثر کشورهای دنیا را شامل می شود و کارگران و کارفرمایان در کنار هم  از اسلحه این جنگ اقتصادی به شمار می روند.

وی با اشاره به رصد مشکلات حوزه کارگری و ورود کمیسیون های مربوطه و استاندار در راستای حل آنها، تصریح کرد: در شرایط کنونی مشکل اصلی واحدهای تولیدی کمبود نقدینگی و تامین مواد اولیه می باشد و افزایش دستمزد کارگران مولفه تاثیرگذاری بر مشکلات واحدهای تولیدی استان محسوب نمی شود.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید