اخبار

کارگران و کارفرمایان زنجیره ارزش آفرین کشور هستند

کارگران و کارفرمایان زنجیره ارزش آفرین کشور هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: امروز اقتصاد و مولفه های وابسته به آن شرایط دشواری را برای فراهم کردن اشتغال پدید آورده اند و ما در این خصوص قدردان کارآفرینان و کارگران به عنوان زنجیره ارزش آفرین کشور هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی ظهر دیروز در جریان بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان این مجموعه را ظرفیت عظیمی برای استان برشمرد.

وی با اشاره به بهره گیری از تکنولوژی های جدید در این مجموعه گفت: بکارگیری همروند از تکنولوژی و نیروی کار ماهر یکی از مولفه های اصلی رقابت می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با عنوان اینکه مسائل ایمنی و سلامت نیروی کار همواره مورد تاکید بازرسان کار این اداره می باشد گفت: مجموعه سیکل ترکیبی سبلان به لحاظ رعایت موارد بهداشت ایمنی کار در شرایط مطلوبی می باشد.

وی حفظ و صیانت از اشتغال را مقوله ای اساسی و مهم در واحدهای تولیدی ذکر کرد و افزود: امروز اقتصاد و مولفه های وابسته به آن شرایط دشواری را برای فراهم کردن اشتغال پدید آورده اند و ما در این خصوص قدردان کارآفرینان هستیم.

رحیمی در ادامه  افزود: مشکلات واحدهای تولیدی استان توسط دستگاه های اجرایی رصد می شود و در بازدید های میدانی مشکلات واحدهای کارگری استان از نزدیکمورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی عنوان کرد: مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی جدا از کارگران و کارفرمایان استان نبوده، بلکه در کنارهم به دنبال شکوفایی و رشد تولید هستیم.

 

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید