اخبار

تا پایان امسال ۵ کارخانه تولید شیرآلات در استان به بهره برداری می رسد

تا پایان امسال ۵ کارخانه تولید شیرآلات در استان به بهره برداری می رسد
استاندار اردبیل گفت: علاوه بر شیرآلات قهرمان تا پایان امسال ۵ کارخانه دیگر تولید شیرآلات در استان به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ اکبر بهنام جو که در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی و لوازم پلاستیکی ساختمانی و سینک ظرفشویی پردیسان در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل سخن می گفت، با اعلام این خبر ادامه داد : در بحث تولید شیرآلات  اقدام های بسیار خوبی در استان انجام گرفته که علاوه بر شیرآلات قهرمان که در سال ۹۶ افتتاح شد، از اوایل سال گذشته نیز عملیات اجرایی ۴ واحد تولیدی شیرآلات در گرمی آغاز شد که امسال به بهره برداری می رسد.

او افزود: امروز هم با شروع عملیات اجرایی شیرآلات پردیسان که به گفته سرمایه گذار این کارخانه با اشتغال زایی ۱۱۰ تا ۱۵۰ نفر تا پایان امسال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید ، تعداد واحدهای تولیدی شیرآلات استان به ۶ واحد خواهد رسید.

بهنام جو تصریح کرد: شیرآلات پردیسان از برند مطرح تولید شیرآلات کشور است و حمایت از واحدهای تولیدی موفق و مطرح کشوری که اندوخته ارزشمندی از موفقیت دارند برای مدیران استان واجب است.

در این آئین که بدری نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس و برخی مدیران دستگاه های اجرایی استان نیز حضور داشتند سرمایه گذار این طرح از حمایت ها و تلاش های مدیران استان قدردانی کرد و گفت : برای اجرای این واحد تولیدی ۴ میلیارد تومانی بعنوان آورده شخصی و ۴ میلیارد تومان تسهیلات بانکی سرمایه گذاری می شود.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید