اخبار

رئیس هیئت ورزش کارگری استان اردبیل:

11 هزار کارگر ورزشکار داریم/میزبانی اردبیل از مسابقات فوتسال کارگران کشور

11 هزار کارگر ورزشکار داریم/میزبانی اردبیل از مسابقات فوتسال کارگران کشور
رئیس هیئت ورزش کارگری استان اردبیل گفت: در حال حاضر 11 هزار کارگر بخش‌های مختلف تولیدی استان اردبیل به فعالیت‌های متنوع ورزشی مشغول هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ مهری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در سالجاری فعالیت ورزشی کارگران را با اعزام تیم ووشوی کارگران به مسابقات کارگران کشور که در زاهدان برگزار شد، آغاز کردیم.
وی خاطرنشان کرد: تیم ووشوی کارگران استان در این مسابقات مقام سوم تیمی را به دست آورد به طوری که در این مسابقات ما یک مدال طلا، یک برنز و یک مدال نقره توسط کارگران استان کسب شد.
وی افزود: مسابقات جهانی کارگران تیرماه در اسپانیا برگزار خواهد شد و چند نفر از کارگران ما در قالب تیم‌های ملی کارگران کشور در رشته‌های دومیدانی و رزمی شرکت خواهند کرد.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان اردبیل با اشاره به اینکه این مسابقات هر دو سال یکبار برگزار می‌شود، بیان کرد: در دنیا به خاطر اینکه کارگران در بهره‌وری تولید نقش موثری را دارند و با هدف افزایش مهارت و توانمندی آنها مسابقات متعدد ورزشی برگزار می شود که امسال اسپانیا میزبان مسابقات کارگری دنیاست.
مهری ادامه داد: همزمان با هفته کارگر شاهد برگزاری ورزش همگانی با حضور کارگران و ورزش صبحگاهی در داخل کارخانجات و صعود تیم‌های کوهنوردی کارگران به قلل مرتفع استان بودیم.
وی افزود: در کنار این رویدادها مسابقات فوتسال، مسابقات طناب کشی، دارت و مسابقات آمادگی جسمانی بانوان نیز برگزار شد.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان اردبیل تصریح کرد: ما در سال گذشته به عنوان هیئت برتر ورزش کارگری کشور انتخاب شدیم و همتراز استان‌هایی نظیر اصفهان و آذربایجان شرقی در رقابت‌ها و مسابقات ورزشی مختلف حضور داشتیم.
مهری  گفت: اداره ورزش کارگران علیرغم اینکه با کمبود نیرو مواجه است اما تعامل  نزدیکی با اداره کل ورزش و جوانان داشته و به فعالیت خود در بیش از 50 رشته ورزشی ادامه می دهد. 
وی خاطرنشان کرد: سال گذشته 20 تیم به مسابقات مختلف اعزام کردیم به طوری که ماحصل این حضور کسب 34 مدال رنگارنگ بود که در نوع خود یک رکورد بی‌نظیر می باشد.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان اردبیل به ساماندهی 11 هزار ورزشکار کارگر در استان اشاره کرد و افزود: ما در حال حاضر دراغلب شهرهای استان سالن‌های ورزشی چند منظوره کارگری وجود دارد. تلاش‌ می‌کنیم تا در رویدادهای مختلف فضای حضور کارگران ورزشکار را فراهم شود.
مهری اظهار کرد: استان اردبیل در شهریور ماه سال جاری میزبان مسابقات فوتسال کارگری کشورخواهد بود که تیم کارگری استان اردبیل نیز جزو تیم‌های ممتاز کشور است.
وی در ادامه از برگزاری مسابقات دومیدانی خواهران کارگر در مردادماه سال جاری خبرداد.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید