اخبار

سرپرست دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی:

طرح تاک از طرح های موفق اشتغال زایی در کشور است

طرح تاک از طرح های موفق اشتغال زایی در کشور است
مشاور وزیر و سرپرست دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح بین المللی تامین مالی خرد موسوم به طرح تاک از جمله طرح های موفق اشتغالزایی در کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ علاء الدین ازوجی روز دوشنبه در بازدید از چند طرح تاک در شهرستان مشگین شهر گفت: این طرح با هدف اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار روستایی اجرا می شود.

وی گفت: این طرح سال گذشته در 21 استان کشور به مرحله اجرا درآمد و امسال در تمامی استان ها اجرایی خواهد شد.

ازوجی اظهار داشت: این طرح با همکاری بانک کشاورزی و سازمان بهزیستی اجرا می شود و تاکنون در قالب این طرح بیش از سه هزار گروه خودیار با 55 هزار عضو در مناطق مختلف کشور شکل گرفته است.

وی بیان کرد: اعضای این گروه ها بدون سپردن ضامن و وثیقه و بدون سپرده و داشتن هر گونه گواهینامه فنی و مهارتی می توانند از تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده بهره مند شوند.

سرپرست دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفا اجتماعی همچنین افزود: اردبیل از استان های پیشرو در اجرای این طرح است طوری که هم اکنون 326 گروه خودیار در مناطق مختلف این استان تشکیل شده است.

ازوجی اظهار داشت: زنان سرپرست خانوار روستایی در مناطق مختلف استان می توانند با مراجعه به اداره های بهزیستی از مزایای این طرح بهره مند شوند.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید